Ana Sayfa

01 / Neden biz?

2019 yılında kurulan Robin#8263,

kurulduğundan beri inovasyon ve yenilik odaklı bir takım olmuştur. Adımız “Inovation n Robotics”den gelmektedir. Takımımız için en önemli değerlerden bir tanesi iş birliği ve dayanışmadır. İdeallerimizden sapmadan FRC ve başka birçok projemizi ve bu yolda karşımıza çıkan tüm zorlukları hep birlikte aşıyoruz.

02 / Vizyonumuz

Vizyonumuz, robotik alanında insanlığın hizmetine yenilikçi bir süreç yaratıp sunabilmek ; bu süreci topluma yaymaktır. Bunu yaparken de doğayı koruyan teknolojiler yaratıp bu teknolojileri bütün canlıların faydasına kullanıp kullandırtmaktır

03 / Misyonumuz

Misyonumuz ise vizyonumuzu doğru iş bölümü, nitelikli üyeler ve bonkör sponsorlarımızın bize sundukları imkanlarla başarmaktır. Yarattığımız çevre dostu teknolojileri topluma yaymak, STEM’i geliştirdiğimiz teknolojiler ile tüm halka yaymak ve tanıtmaktır.

ROBİN #8263’le tanışın!

Merhaba, biz Saint Benoit Lisesi’nin 2019 yılında kurulan robotik/FRC takımıyız, ismimizin anlamı robotics + innovation olmaktadır ve adımızın hakkını vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Yenilenen takım yapımız ve hedeflerimiz ile yeni sezona hiç olmadığımız kadar hazırız.

Robin Hakkında

Projelerimiz

Yenilenen hedeflerimizin doğrultusunda sırf bir FRC takımı olmaya değil tam anlamıyla inovasyon ve verimlilik bazlı projeler üretip bu projelerle çevreye, insanlara ve yaşama katkı sağlamaya çalışıyoruz

Projelerimiz Hakkında Bilgi Alın

Faaliyetlerimiz

Kurulduğumuzdan beri herkese yönelik içerik yönetmeye ve bilgilerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız çalışmalara göz atmak için tıklayınız.

Faaliyetlerimiz

Yarışmaya ve Projelerimize Hazırlık

Daha sezon başlamadan takımca anlaştığımız yeni kurallarımız ve prensiplerimiz sayesinde bütün alt takımlarımız arasında bir hoşgörü ortamı oluştu. Oluşan bu çalışmaya elverişli ortam sonucunda da hiç olmadığımız kadar uyum içerisinde, hızlı ve emin adımlarla hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

Alt Takımlarla Tanışın

Mesenlerimiz

Bize destek olan sponsorlarımız

Mesenlerimiz

En önemlisi, arkadaşlık!

Hedefimiz doğrultusunda inovatif bakış açımızla çevremize yardım etmeye devam ederken de eğlenmeyi unutmuyoruz. Bilgi ile neşe dağıtmaya çalışarak aynı zamanda hep birlikte arkadaşlığımızı geliştiriyoruz. Takımımızın karelerine göz atın!

Galeri

ROBIN Yazıyor

Katılmayı hedeflediğimiz, üzerine tüm sene çalıştığımız yarışma ve diğer projelerimiz hakkında bilgi alın.

[mesmerize_latest_news posts=”3″]

Bizimle İletişime Geçin

Takımımızla tanışmak mı istersiniz? Yardımcı olabileceğimiz bir konuda sorularınız mı var?

Sizden haber almaktan mutluluk duyarız

%d blogcu bunu beğendi: